1% PIT na rozwój Klubu Jagiellońskiego

Klub Jagielloński jest Organizacją Pożytku Publicznego. Przy rozliczeniu podatkowym możesz przekazać nam 1% podatku PIT. W 2016 roku wszystkie wpływy z 1% chcemy przeznaczyć na rozwój aplikacji Pola i innych naszych obywatelskich działań.

KRS: 0000128315

To wszystko będzie możliwe tylko z Państwa pomocą. Jeżeli cenisz obywatelskie zaangażowanie, rzetelne media, ekspercką wiedzę i patriotyzm gospodarczy – przekaż nam Twój 1% PIT!

O Klubie Jagiellońskim

Jesteśmy ogólnopolskim, republikańskim stowarzyszeniem zrzeszającym ekspertów, działaczy społecznych i publicystów młodego pokolenia.

Podstawowe formy naszej działalności to:

  • wydawanie pisma Pressje,
  • prowadzenie zajęć i szkół wyjazdowych dla studentów i licealistów,
  • prowadzenie portalu publicystycznego jagiellonski24.pl,
  • prowadzenie działalności eksperckiej w ramach Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego
  • współpraca z mediami, innymi organizacjami pozarządowymi oraz samorządem lokalnym,
  • realizacja Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu,
  • promowani aplikacji POLA, która pomaga w codziennych zakupach już 330 000 użytkowników.

Rok 2016 był dla Klubu Jagiellońskiego czasem dynamicznego rozwoju i ekspansji. Obecnie działamy już w 14 polskich miastach, gdzie członkowie i sympatycy Klubu Jagiellońskiego, wspólnymi siłami dążą do realizacji działań na rzecz dobra wspólnego. Z aplikacji Pola korzysta ponad 330 000 ludzi z Prezydentem RP Andrzejem Dudą na czele. Pressje zwiększyły nakład i są dostępne w kilku sieciach saloników prasowych – w całej Polsce, a nie jak dotąd tylko w największych miastach. Opublikowaliśmy setki komentarzy publicystycznych na jagiellonski24.pl i eksperckich w ramach Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego. Regularnie przekonujemy polityków do troski o dobro wspólne w ramach naszych występów w mediach. Kolejne 4000 uczestników Akademii zakończy rok szkolny realizując obywatelski projekt dla swojej okolicy…

Chcemy nadal rozwijać się równie dynamicznie. Bardzo prosimy o Twoje wsparcie 1% PIT!

Klub Jagielloński
KRS: 0000128315