Działaj z nami! Rozwijaj oddziały i projekty!

Cenisz nasze idee i projekty? Chciałbyś włączyć się w ogólnopolskie środowisko mówiące wspólnym językiem o sprawach publicznych i tworzące komplementarny plan naprawy państwa? Dołącz do nas! Od początku 2016 aktywniej niż dotąd chcemy budować ogólnopolskie środowisko w oparciu o oddziały Klubu organizujące regularne debaty wokół bieżących problemów politycznych, ważnych publikacji portalu jagiellonski24.pl czy propozycji ekspertów Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego.

Ważne jest dla nas, by tworzenie oddziałów i komunikacja pomiędzy oddziałamy były ożywcze dla całego środowiska. Dlatego sami proponujemy Wam udział w naszych ogólnopolskich projektach i organizację lokalnych debat, a od Was oczekujemy pomysłów i zaangażowania w ogólnopolskie środowisko Klubu Jagiellońskiego. Chcemy byście lokalnie rozwijali nasze najważniejsze projekty (Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu, jagiellonski24.pl, Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, Poradnie Obywatelskie), a my wesprzemy Was w zapraszaniu gości na lokalne spotkania, będziemy promować ważne dla Was tematy w ogólnopolskiej debacie publicznej oraz proponujemy możliwość rozwoju własnych, lokalnych projektów w ramach Klubu.

Obecnie funkcjonuje kilkanaście oddziałów w całej Polsce, a planowane są kolejne. Wszystkich zainteresowanych działalnością w KJ w poszczególnych miastach prosimy o kontakt z koordynatorami oddziałów:

– Gdańsk (lider Marcin Kowalik, biuro@marcinkowalik.pl)

– Katowice (lider Michał Wyciślik, miwycislik@gmail.com), siedziba ul. Sienkiewicza 36

– Kraków (lider Karol Wałachowski, karol.walachowski@gmail.com), siedziba ul. Rynek Główny 34

– Lublin (lider Stefan Sękowski, stefan.sekowski@wp.pl)

– Łódź (lider Kamil Suskiewicz, kamilsuskiewicz@wp.pl)

– Opole (lider Krzysztof Ciecióra, cieciorakrzysztof@gmail.com)

– Rzeszów (lider Kamil Sznajder, kjrymwid@gmail.com)

– Toruń/Bydgoszcz (lider Ziemowit Socha, zsocha@kj.org.pl)

– Warszawa (lider Paweł Musiałek, pawelmusialek@gmail.com), siedziba ul. Andersa 35

– Wrocław (lider Bartłomiej Matura, bartlomiej.matura@gmail.com)


Wszystkich zainteresowanych działalnością w KJ, w tym tworzeniem nowych oddziałów w kolejnych miastach, prosimy o kontakt z Pawłem Musiałkiem, członkiem zarządu Klubu Jagiellońskiego (792 302 130, pawelmusialek@gmail.com).