Wspieraj

Potrzebujemy Państwa wsparcia!

Klub Jagielloński działa w coraz większym stopniu dzięki wsparciu finansowemu Sympatyków. Jeżeli chcą Państwo razem z nami budować silną organizację obywatelską, która patrzy politykom na ręce, wychowuje młodych ludzi w duchu nowoczesnego patriotyzmu i promuje patriotyzm gospodarczy, serdecznie prosimy o rozważenie możliwości wsparcia finansowego.

Klub Jagielloński
ul. Rynek Główny 34
31-010 Kraków
Nr konta: 47 1020 2892 0000 5102 0582 9454 (PKO BP S.A.)
W tytule: „darowizna na cele statutowe”

Serdecznie dziękujemy za każdą, nawet symboliczną wpłatę. Uprzejmie prosimy o rozważenie możliwości zlecenie stałego, comiesięcznego przelewu na rzecz Klubu Jagiellońskiego. Tylko budowa szerokiego grona Darczyńców, którzy regularnie będą wspierać nasze działania, pozwoli nam rozwijać Klub i budować jego niezależność.

Jeżeli chcą Państwo wesprzeć nas darowizną celową na jeden z naszych projektów, najlepiej zrobić to wpisując jego nazwę w tytule przelewu (np. „darowizna na cele statutowe: Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu”). Za pomocą błyskawicznych płatności on-line mogą Państwo także wesprzeć portal jagiellonski24.pl (wybierając kwotę wsparcia pod dowolnym z tekstów) oraz nasz think tank: Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego.

Jak jeszcze można wesprzeć Klub?

1. Zaangażuj się w projekty!

Klub jest dziś ogólnopolską organizacją prowadzącą działalność ekspercką, edukacyjną i wydawniczą. W nasze działania można zaangażować się w Krakowie, Warszawie, na Śląsku, we Wrocławiu, Trójmieście, Bydgoszczy i Toruniu, Lublinie, Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Nasz największy projekt, Akademię Nowoczesnego Patriotyzmu, realizujemy we wszystkich 16 województwach.  Przygotowujemy się do uruchomienia kolejnych oddziałów regionalnych. Jeżeli chcesz zaangażować się w któryś z projektów lub przyjść na spotkanie w jednym z oddziałów – skontaktuj się z nami!

2. Kup prenumeratę Pressji

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym spojrzeniu na kulturę, społeczeństwo i politykę – zaprenumeruj kwartalnik Pressje. Kupując cztery numery zapłacisz dużo mniej, niż robiąc zakupy w Empiku, poznasz naszych autorów i wesprzesz rozwój naszego pisma.

3. Przekaż 1% PIT!

Klub Jagielloński jest też Organizacją Pożytku Publicznego. Przy rozliczeniu podatkowym możesz przekazać nam 1% podatku PIT. W 2016 roku wszystkie wpływy z 1% chcemy przeznaczyć na rozwój aplikacji Pola i innych działań związanych z promocją patriotyzmu gospodarczego.

KRS: 0000128315

Aplikacja Pola, której wydawcą jest Klub Jagielloński, została uruchomiona 11 listopada przy wsparciu inicjatywy Koduj dla Polski, ekspertów Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego oraz udostępnieniu kodów kreskowych przez Instytut Logistyki i Magazynowania.

Po zeskanowaniu kodu kreskowego Pola powie Ci, czy dany producent opiera się na polskim kapitale, ma u nas swoją produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy i czy jest częścią zagranicznego koncernu.

Obecnie Pola to:
– ponad 120 000 użytkowników,
– ponad 1 700 000 zeskanowań,
– kilkadziesiąt publikacji w mediach promujących patriotyzm gospodarczy.

Dzięki Państwa wsparciu zamierzamy w kolejnych miesiącach:
– rozwijać bazę producentów,
– rozszerzyć Polę o informacje o usługach i punktach sprzedaży,
– dotrzeć do nowych użytkowników,
– stworzyć wersję dla przeglądarek z wyszukiwarką firm.

A także:
– przygotować kampanię społeczną promującą patriotyzm gospodarczy w mediach,
– rozwinąć dział „Dobre, bo polskie” na portalu jagiellonski24.pl,
– prowadzić dalsze prace eksperckie w ramach Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, których efektem będą rozwiązania prawne wspierające rozwój polskich firm i ich konkurencyjność względem zagranicznego kapitału.

To wszystko będzie możliwe tylko z Państwa pomocą. Jeżeli cenisz patriotyzm gospodarczy i podoba Ci się nasza inicjatywa: przekaż nam Twój 1% PIT!

 

Jeżeli:

  • potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat możliwości wsparcia Klubu,
  • chcą Państwo przekazać darowiznę celową na jeden z projektów Klubu,
  • mają Państwo inne pytania, sugestie lub pomysły,

to serdecznie zapraszamy do kontaktu z Piotrem Trudnowskim (tel. 505 022 515, piotr.trudnowski@gmail.com).